Dotacje dla mieszkańców Krakowa

Uprzejmie informujemy ,że nasza firma we współpracy z dostawcą energii firmą TAURON Sprzedaż      Sp. z o.o.  uczestniczy w Programie ograniczenia niskiej emisji  prowadzonym  przez Urząd Miasta Krakowa. W ramach programu mieszkańcy Krakowa decydujący się na zamianę palenisk i kotłowni węglowych na proekologiczny system ogrzewania z wykorzystaniem elektrycznych  dynamicznych pieców akumulacyjnych ,pomp ciepła oraz kolektorów słonecznych  mogą uzyskać dofinansowanie w wysokości nawet do 100% kosztów inwestycji.

Dotacje dla mieszkańców Krakowa  - zwrot  do 100% kosztów zmiany systemu ogrzewania

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu z nami w celu uzyskania szczegółowych informacji na temat oferty oraz skorzystania z możliwości :

  • bezpłatnej pomocy przy wypełnianiu wniosków i formularzy dotyczących programu
  • bezpłatnej wizyty doradcy technicznego w celu weryfikacji potrzeb grzewczych
  • bezpłatnego doradztwa w zakresie doboru i wyceny systemu ogrzewania

DANE KONTAKTOWE:

Biuro handlowe  : tel. 32 230 98 99

e-mail: [email protected]

Doradca mobilny: 501 605 966  

OFERTA

Mieszkańcy Krakowa, którzy zakwalifikują się do programu będą mogli skorzystać ze specjalnie przygotowanej oferty zakupu produkowanych przez nas pieców akumulacyjnych i innych urządzeń grzewczych serii EcoTronik  , dane techniczne i cennik w poniższych załącznikach:

Szczegółowe informacje na temat programu wraz z załączonymi formularzami wniosków można uzyskać na stronie Urzędu Miasta Krakowa pod poniższym linkiem:

http://www.bip.krakow.pl/?dok_id=54093