Program KAWKA – zadbaj o to czym oddychasz - zamień węglowy piec i kotłownię na ekologiczne ogrzewanie! Miasto Wrocław dopłaci 70 proc. (maksymalnie 12 tys. zł) do Twojej inwestycji.
szczegóły: http://www.wroclaw.pl/srodowisko/kawka
U nas możesz liczyć na pomoc w wypełnieniu dokumentów i załatwieniu formalności.

Promocja - 20 % rabatu na wybrane modele

Dotacje dla mieszkańców Krakowa - zwrot do 100% kosztów zmiany systemu ogrzewania
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Kurtyny powietrzne

Kurtyna powietrzna jest urządzeniem wytwarzającym niewidoczną barierę aerodynamiczną w celu oddzielenia wnętrza budynku od środowiska zewnętrznego. Kurtyny znalazły zastosowanie szczególnie w pomieszczeniach, w których drzwi lub bramy są często otwierane.
 

Kurtyny powietrzne są użyteczne w ciągu całego roku, zimą nie przepuszczają zimnego powietrza do budynku, zaś latem odwrotnie – nie pozwalają na ucieczkę chłodnego (klimatyzowanego) powietrza na zewnątrz budynku. Kurtyny zabezpieczają również przed dostaniem się do budynku spalin, owadów, kurzu oraz innych zanieczyszczeń.

Różnorodność typów kurtyn pozwala je stosować w przemyśle, w sklepach, punktach usługowych itp.

Możliwość montowania na różnych wysokościach do sufitów lub ścian oraz w pionie. Kurtyny mają różne wydajności wydmuchu powietrza i różne moce grzałek.

Wykonane w osłonach z blach, malowane na jasny kolor (RAL9001). Sterowanie pracą kurtyny może być przez klienta rozbudowane (np. do pełnej automatyki).

Do pobrania: