Program KAWKA – zadbaj o to czym oddychasz - zamień węglowy piec i kotłownię na ekologiczne ogrzewanie! Miasto Wrocław dopłaci 70 proc. (maksymalnie 12 tys. zł) do Twojej inwestycji.
szczegóły: http://www.wroclaw.pl/srodowisko/kawka
U nas możesz liczyć na pomoc w wypełnieniu dokumentów i załatwieniu formalności.

Promocja - 20 % rabatu na wybrane modele

Dotacje dla mieszkańców Krakowa - zwrot do 100% kosztów zmiany systemu ogrzewania
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Piece akumulacyjne ACTIVE

INPROEL ACTIVE

Firma INPROEL bazując na 20-letnim doświadczeniu w produkcji urządzeń grzewczych skonstruowała dynamiczny ogrzewacz akumulacyjny z unikatowym systemem tzw. aktywnej izolacji o nazwie ACTIVE. System aktywnej izolacji jest naszym wynalazkiem, który umożliwia znaczne obniżenie kosztów ogrzewania poprzez lepsze gospodarowanie ciepłem gromadzonym w ogrzewaczu akumulacyjnym.

Zastosowanie tego systemu pozwala obniżyć koszty związane z ogrzewaniem pomieszczeń średnio do 20% względem wszystkich pozostałych dostępnych na rynku ogrzewaczy akumulacyjnych. PIEC AKUMULACYJNY ACTIVE, skonstruowany został dzięki współpracy z wieloma uznanymi firmami z kraju i zagranicy.

Ten nad wyraz ekologiczny i energooszczędny piec o niepowtarzalnym, ponadczasowym kształcie, dzięki wysublimowanym rozwiązaniom technicznym: ręczne lub automatyczne sterowanie pogodowe ładowaniem pieca, różnicowanie ilości gromadzonego ciepła z uwzględnieniem zapasu pozostałego w rdzeniu pieca, twarda, wielowarstwowa izolacja termiczna (microtherm, wermikulit, super-isol) oraz niskoszumowy, termostatycznie sterowany system wydmuchu i oddawania ciepła zapewniają wysoki komfort cieplny użytkowanych pomieszczeń.

Zasada działania dynamicznych grzejników akumulacyjnych przewiduje wykorzystanie do celów grzewczych wyłącznie tańszej energii elektrycznej, dostępnej w ramach tzw. taryfy nocnej. Gwarantuje to znaczne, sięgające nawet 40% obniżenie kosztów ogrzewania. Dostępne moce grzejników ACTIVE od 1,6 kW do 7 kW decydują o możliwości zastosowania ich w pomieszczeniach o zróżnicowanej wielkości i przeznaczeniu.