Program KAWKA – zadbaj o to czym oddychasz - zamień węglowy piec i kotłownię na ekologiczne ogrzewanie! Miasto Wrocław dopłaci 70 proc. (maksymalnie 12 tys. zł) do Twojej inwestycji.
szczegóły: http://www.wroclaw.pl/srodowisko/kawka
U nas możesz liczyć na pomoc w wypełnieniu dokumentów i załatwieniu formalności.

Promocja - 20 % rabatu na wybrane modele

Dotacje dla mieszkańców Krakowa - zwrot do 100% kosztów zmiany systemu ogrzewania
SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ

Informacje o firmie

Inproel powstał w 1989 roku jako firma zajmująca się projektowaniem układów zasilania zakładów przemysłowych oraz montażem elektrycznych systemów grzewczych i ciepłej wody użytkowej.

Jesteśmy największym producentem piecy akumulacyjnych w Polsce

Od 1999 jest producentem elektrycznych urządzeń grzewczych, w szczególności dynamicznych pieców akumulacyjnych. Obecnie Inproel jest największym producentem tego typu urządzeń w Polsce. Dzięki stałemu postępowi technicznemu i stosowaniu nowoczesnych metod produkcji zdobyły sobie uznanie na rynku elektrycznych urządzeń grzewczych.

Nasi odbiorcy

Odbiorcami naszych wyrobów są tak uznane firmy, jak: Castorama – Warszawa, Leroy Merlin - Piaseczno, Koncern Energetyczny Energia-Pro – Wrocław, Zakład Energetyczny Płock, Zakład Energetyczny Toruń, Poczta Polska i wiele innych.

Wysoka jakość

W ostatnich latach nasza firma brała udział w wielu przetargach na dostawę i montaż dynamicznych pieców akumulacyjnych. Dzięki wysokiej konkurencyjności swoich wyrobów większość z nich została rozstrzygnięta na naszą korzyść. Potwierdzając niezawodność oferowanych urządzeń Inproel udziela 3-letniej gwarancji na produkowane przez siebie wyroby.

Ich wysoką jakość potwierdzają również liczne nagrody otrzymane na międzynarodowych wystawach i targach.

Ekologia

Produkowane przez Inproel wyroby są przyjazne dla środowiska, a stosowane do produkcji materiały sprzyjają ochronie środowiska naturalnego i spełniają, jak zresztą cały proces produkcyjny, surowe wymagania w zakresie ochrony środowiska przez państwa Zjednoczonej Europy.